رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۹ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 16 July

صریر: عیوضلو دلیل تمایل حوزه بورسی را برای کمک به تامین سرمایه تراکتورسازی درصورت نیاز این مجموعه را طرحها و پروژه های توسعه ای دانست.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، عضو هیات مدیره سازمان بورس در حاشیه بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: تراکتورسازی از مجموعه های فعال در حوزه بورس و بازار سرمایه کشور محسوب می شود که دارای شفافیت در اطلاعات با سودآوری خوب برای سهامدارانش می باشد و در راستای حمایت از فعالیت بازار سرمایه و حفظ منافع سهامداران باید از برندهای نظیر تراکتورسازی حمایت و پشتیبانی کرد.
رضا عیوضلو یکی از کارکردهای اصلی بازار سرمایه را تامین سرمایه عنوان کرد و افزود: سازمان بورس آمادگی دارد در صورت دریافت درخواست از سوی تراکتورسازی در این زمینه، آن را بررسی و در اسرع وقت به آن پاسخگو باشد.
وی دلیل تمایل حوزه بورسی را برای کمک به تامین سرمایه تراکتورسازی درصورت نیاز این مجموعه را طرحها و پروژه های توسعه ای دانست که تراکتورسازی در دست اجرا دارد و نکته قوتی برای کشور و حوزه صنعت محسوب می شود که هرگونه و حمایت از این توسعه زمینه را برای رشد و بالندگی کشور و در نتیجه سهامداران بورس را فراهم خواهد آورد.
عیوضلو تاکید کرد: نکته ای که در تراکتورسازی بیشتر جلب توجه می کند تمرکز بر داخلی سازی تولیدات این گروه صنعتی با کمترین ارزبری و تکیه بر واردات می باشد که در این بخش نیز ثمرات حاصل از آن عاید کل کشور در تمامی بخشهای صنعتی، تولیدی، اقتصادی و حتی علمی خواهد شد.
وی همچنین یادآور شد: رمز موفقیت تراکتورسازی که در کمتر واحد صنعتی در این سطح و توانایی سراغ داریم افزایش و تنوع بخشی تولیدات می باشد که این نگرش آینده رشد و توسعه تراکتورسازی در همه بخشها را تضمین کرده است.
این فعال عرصه بورس کشور با اذعان به رکورد شنکی های تاریخی تراکتورسازی طی یکی دو ساله گذشته گفت: این ارقام صعودی در زمینه های تولید و فروش و صادرات و … حکایت از جایگاه این مجموعه در سطح کشور و حتی منطقه و بازارهای جهانی و بین المللی دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها