رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 22 February

صریر: سرمربی تراکتور معتقد است بازی تیمش مایه آبروریزی بود و اگر این شرایط ادامه داشته باشد، به این تیم نمی‌توان خوش‌بین بود.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، پاکو خمز پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در آن حدی که انتظار می‌رفت نبودیم. پایین تر از سطحی بودیم که به نظر می‌آید. این بازی به من حس بدی داد. تیم ما کمی ترسو بود. تیم حریف دفاع خیلی خوبی داشت ولی ما خیلی پایین‌تر از حد خودمان بودیم. امروز خیلی چیزها از ذهنم عبور کرد. بعضی از بازیکنان ما در حد تراکتور نیست. خیلی از بازیکنان ما در حد تراکتور نیستند. امروز نمی‌توانیم کسی را نجات داد. مخصوصا خود من! ما مغرور بودیم و فکر می‌کردیم خیلی بزرگ هستیم.

در جذب بازیکن اشتباه کردیم

او درباره اظهارنظر گذشته خود نسبت به جذب اشتباه برخی از بازیکنانش گفت: این یک نظر نیست و واقعیت است. فرقی ندارد آن‌ها از کجا آمدند. امروز اشتباه کردیم. بازیکنانی آوردیم که یک دهم چیزی که فکر می‌کردیم نبودند. ما در برخی از بازی‌ها بهتر شده بودیم و دروازه‌مان را بسته نگه می‌داشتیم اما برایمان خیلی سخت است گل بزنیم. سه تا از بازی‌هایمان را یک بر صفر بردیم و تیم هم خوب کار کرده بود اما طی دو بازی آخر در بخش‌های مختلف اشتباهاتی را داشتیم. نباید در تراکتور اینگونه اشتباه کنیم. اگر بخواهیم اینگونه ادامه دهیم نمی‌شود به آینده تیم امیدوار بود.

او درباره تغییر پست برخی از بازیکنانش گفت: من بازیکنان را آنجایی می‌گذارم که می‌توانند کار کنند. معمولا بازیکنان در پست خودشان بازی می‌کنند. اینگونه نیست که پست بازیکنان را عوض کنیم و شاید فقط در برخی از موارد مجبور باشیم. امروز آقاجانپور را جلو فرستادیم چون در توپ‌های هوایی خوب کار می‌کند. در هر صورت بازی ما مایه آبروریزی بود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها