رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 22 February

صریر: طی دو سال گذشته تولید روزانه موتور در موتورسازان تراکتورسازی از ۸۰ دستگاه به رقم بیش از ۱۶۷ افزایش یافته است.

به گزاش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل موتورسازان این گروه صنعتی با اعلام این خبر گفت: تولید موتور در شرکت موتورسازان تراکتورسازی طی دو سال گذشته سیر صعودی داشته و از رقم۸۰ دستگاه در روز به رقم ۱۶۷ دستگاه و تثبیت تولید ۱۵۰ موتور در روز رسیده است.
مصطفی وحیدزاده افزود: طی دو سال گذشته استراتژی توسعه محصول، افزایش تولید و ارتقاء محصول در برنامه گروه تراکتورسازان قرار گرفته و این هدف گذاری نیز با همکاری و همراهی تک تک کارکنان شاغل در این مجموعه از کف کارخانه تا مدیران و حتی یک مکانیک نمایندگی در دورترین نقاط ایران اسلامی محقق شده است.
وی با اشاره به سفره رنگین محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی که از محصولات نهایی تراکتور تا انواع خودروهای تجاری، ادوات و قطعات را شامل می شود تاکید کرد: بیش از ۳۰ هزار نفر بر سر این سفره نشسته و از آن بهره مند هستند که برای دادن مستندات این ادعا می توان به بیش از هزار قطعه سازی که در کل کشور چرخهایشان به تولید محصولات تراکتورسازی می چرخد و یا بیش از ۲۰۰ نمایندگی فروش و خدمات و پس از فروش اشاره کرد و به این ارقام نزدیک به ۶ هزار همکاران خود تراکتورسازی را اضافه کرد.
وحید زاده اما به نقطه جالبی تاکید و اظهار داشت: طی نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ میلیون تن فقط گندم توسط کشاورزان به دولت تحویل داده شده که قوت اصلی برای هر جامعه بشری محسوب می شود و به جرات می توان گفت تراکتورسازی و کارکنان آن در رسیدن به این هدف نقش اساسی را داشتند که اگر تراکتورسازی و تلاش کارکنان آن نبود این رقم حتی به ۲ هزار تن هم نمی رسد.
این فعال حوزه صنعت کشور تصریح کرد: در این کشور و یا حتی در کل دنیا نمی توان کسی و یا بخشی را به عنوان ممصداقی برای عدم وابستگی به کشاورزی آورد و کشاورزی موفق نیز در سایه ماشین آلات کشاورزی که نمود اصلی و بارز آن تراکتور می باشد محقق می شود پس با جرات می گویم امنیت و در پازل وسیع تر امنیت غذایی در گروه تولید و عرضه تراکتوری است که با دستان پینه بسته همکاران من در خطوط تولیدی تراکتورسازی محقق می شود.
وی به خیر و برکتی که در سایه تلاش همکارانش در گروه عظیم تراکتورسازی در داخل و خارج از استان و کشور دارند،اذعان و تاکید کرد: مطمئنا هر تلاش و دسترنجی که به آرامش و راحتی همنوعان و هموطنان ختم شود نظر و لطف خداوند متعال را نیز به همراه دارد و در خانواده بزرگ تراکتورسازی در این وانفسای اقتصادی کشور که با تمام توان در حال تولید و تلاش است بخوبی می توان پشتوانه الهی را دید.
گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله آقای مطلب زاده در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قداردانی و یوسف دادگرنوبریان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران این مجوعه تولیدی معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها