رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

تور دوچرخه‌سواری آذربایجان‌ شهریور ماه برگزار می‌شود

صریر: ستوده‌نژاد گفت: به دلیل تقارن بازی‌های آسیایی چین تصمیم گرفتیم تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان‌ را در شهریور ماه برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، «حبیب ستوده‌نژاد» در آئین رونمایی از پوستر و تیزر تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان‌ اظهار داشت: به دلیل تقارن بازی‌های آسیایی چین تصمیم گرفتیم تور را شهریور ماه سال جاری برگزار کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و مدیر سی ‌‌ششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان‌ افزود: از آذربایجان‌شرقی تور مرند، تور یک روزه کندوان و تور ایران – آذربایجان ۳ توری هستند که در فدراسیون جهانی به ثبت رسیده است که از این بابت خوشحالیم.

ستوده‌نژاد تصریح کرد: مراحل سی و ششمین تور دوچرخه‌سواری آذربایجان به دلیل تقارن با کنگره سرداران شهید آذربایجان هر مرحله به نام شهدای گرانقدر مزین شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: تیم‌های زیر ۲۳ سال جمهوری اسلامی ایران، مس سونگون ورزقان در این تور حضور خواهند داشت و تیم‌های امیدنیا و بی اف تی نیز به دلیل مشکل فنی جواز حضور در این تور را دریافت نکردند.

وی تاکید کرد: تا این لحظه تیم‌هایی از کشورهای مغولستان، عراق، پرتغال، قزاقستان، تایلند، ترکیه، عمان، فیلیپین، اندونزی و مالزی برای شرکت در این تور اعلام آمادگی کردند. ۱۰ میلیارد تومان هزینه‌ای است که برای سی و ششمین دوره تور برآورد شده است که امیدوارم این دوره نیز به صورت آبرومند برگزار کنیم.

ستوده‌نژاد ادامه داد: ما به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های تور تصمیم گرفتیم در برخی مراحل نفرات را به تبریز ترانسفر کنیم و قانون این اجازه را به ما می‌دهد و در طول این تور نفرات فقط در منطقه آزاد ارس و سرعین اسکان داده خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها