رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۹ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 16 July

صریر: طبق نتایج یک نظرسنجی، شهروندان تبریزی در پاسخ به سوال “آیا با تداوم اجرای قدرتمند طرح ساماندهی وانت‌بارهای میوه فروش توسط شهرداری تبریز موافق‌اید؟” نظر خود را مثبت اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، در این نظرسنجی که توسط واحد پژوهش و افکار سنجی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز در شبکه‌های مجازی انجام پذیرفت، ۷۷ درصد از ۲۸ هزار و ۵۸۳ نفر شرکت کننده، گزینه بله و ۲۳ درصد گزینه خیر را انتخاب کردند.

صفحات اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی شهریارنیوز، نصرنیوز، آذرانجمن، اویاقلیق، مهر آذربایجان شرقی، عصر تبریز، آوای تبریز، کاف نیوز، تبریز سیاست، همبستگی، شمس نیوز، تبریزخبرلری، سون خبر، چالش روز، تبریزیمیز، احرار، نگاه آذربایجان، صنعت خبرلری، تبریز شهری، تبریز- چه خبر، فصل نیوز، به وقت مطالبه و  تبریزجوان این نظرسنجی را به اشتراک گذاشتند.

طرح ساماندهی وانت‌بارهای میوه فروش از سال گذشته توسط شهرداری تبریز آغاز شده است. افزایش بی‌رویه تعداد وانت‌بارهای میوه‌فروش در سطح شهر طی چندین سال‌ اخیر، علاوه بر ایجاد جلوه‌های نازیبای بصری، باعث به وجود آمدن گره‌های شدید ترافیکی شده است که گاها سرعت عبور و مرور از آن ناحیه را به شدت سنگین می‌کند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها