رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 22 February

صریر: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طلا، جواهر، نقره، گوهرسنگ و صنایع وابسته ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه امسال در سالن امیر کبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، حبیب ماهوتی در نشست خبری با اصحاب رسانه در تبریز با بیان اینکه نمایشگاه طلا و جواهر یکی از خاص ترین نمایشگاه های سال است؛ اظهار داشت: این نمایشگاه از ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه امسال در سالن امیر کبیر نمایشگاه تبریز میزبان علاقه مندان به صنعت طلا و جواهر است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز خاطرنشان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طلا، جواهر ، نقره ، گوهرسنگ و صنایع وابسته ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه امسال در سالن امیر کبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود، همچنین اولین همایش ملی توسعه صادرات مصنوعات طلا، جواهر ، نقره ، گوهرسنگ و صنایع وابسته۲۶ آبان ماه در تالار وحدت تبریز ترتیب می یابد.

وی با اشاره به برخی دشواری ها و محدودیت ها در برگزاری این نمایشگاه اذعان داشت: امسال بر خلاف دوره های گذشته اتحادیه طلا، جواهر و نقره تبریز عهده دار برگزاری نمایشگاه شده است که از این حیث می توان آن را منحصر بفرد و خاص عنوان کرد.

ماهوتی در ادامه به موضوع تامین امنیت این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: با توجه به نمایش اقلام گرانبها در نمایشگاه طلا، جواهر ، نقره ، گوهرسنگ و صنایع وابسته تبریز؛ موضوع تامین امنیت این سالن بسیار حائز اهمیت است که در این خصوص نیز همکاری بسیاری ارزنده ای با نیروی انتظامی و همچنین حراست نمایشگاه داریم. با توجه به تدابیری که اندیشیده شده؛ تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا مشکل خاصی پیش نیاید.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر را در مهد این صنعت ارزشمند خواند و اذعان داشت: قطعا برگزاری نمایشگاه های تخصصی در تبریز که خوشبختانه در سال های گذشته نیز با استمرار خاصی برگزار شده است می تواند این شهر را در برگزاری چنین نمایشگاه های تخصصی به برند تبدیل کند.

وی با اشاره به ظرفیت فوق العاده بازار طلای تبریز گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر صرفا عرضه این اقلام نیست بلکه نمایش جدید ترین تکنولوژی های روز جهان در حوزه طلا و جواهر همچنین حضور صنعتگران این حرفه در این نمایشگاه از اهداف آن است.

ماهوتی تاکید کرد: با رایزنی های صورت گرفته در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طلا، جواهر ، نقره ، گوهرسنگ و صنایع وابسته در تبریز میزبان میهمانانی خارجی نیز خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها