رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: دیدار دوستانه تیم های فوتبال رسانه ورزش و شهرداری منطقه ۶ تبریز با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

به گزارش صریرنیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه رسانه ورزش، بمناسبت روز خبرنگار دیدار دوستانه بین تیم های فوتبال شهرداری منطقه ۶ تبریز و رسانه ورزش عصر سه شنبه ۱۷ مرداد در زمین چمن شهید توانا شهرداری تبریز برگزار شد.

در نیمه نخست این دیدار جذاب تیم میزبان توسط دکتر احمد انیسه شهردار منطقه ۶ تبریز به گل دست یافت و در ادامه تک گل تیم مهمان را محمود نصیرپور کاپیتان تیم رسانه ورزش با یک شوت عالی به ثمر رساند .

در نیمه دوم هر ۲ تیم موقعیت های زیادی را روی دروازه همدیگر خلق کردند که با هنر نمایی دروازه بان های تیم مقابل مهار شد و نهایتا این بازی با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

قضاوت این بازی دوستانه را امیر پور فتحی بر عهده داشت که در طول بازی با سوت های مکرر به نوعی سرعت بازی را می گرفت.

تیم رسانه ورزش با ترکیب محمود نصیرپور، محمدرضا ربانی، مرتضی شفیعی، فرزاد آقایی، مجید مسلمی، آیدین بخشعلی پور، کمال رحیمی، فرید ناجی، محمد وطن پرست، امیر نصیرپور ،پیمان روانبخش،علی میرزازاده و محمد عبادی وارد میدان شد.

همچنین احمد مرادپور پرست تیم ،حسن عبدالهی مسئول هماهنگی ،مهدی آب بسته مدیر روابط عمومی و عکاس تیم و همچنین فرشید ولیزاده مدیر فرهنگی تیم رسانه ورزش نظاره گر این بازی بودند.

از حواشی این بازی می توان به حضور دکتر میرمعصوم سهرابی مدیرعامل شرکت ورزش شهرداری تبریز، ناصر هاشمی بازیگر پیشکسوت و سجاد جمال زاده خبرنگار ورزشی استان بازی را تماشا می کردند.

در آخر بازی به پاس زحمات و تلاش های ارزشمند اصحاب رسانه از تک تک اعضای تیم رسانه ورزش و همچنین عوامل برگزاری این بازی دوستانه و اکبر آقا عکاس پیشکسوت تبریز تجلیل به عمل آمد.

همچنین قبل از شروع بازی از کیت جدید تیم رسانه ورزش که با حمایت اسپانسر های جدید این تیم ورزشی همراه بوده رونمایی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها