رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۹ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 16 July

صریر: پارک علم و فناوری آذربایجان‌ شرقی رویداد سرمایه‌گذاری «فولادی شو» را در مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری استان برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، پارک علم و فناوری استان به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی توسعه و ارتقای زیست‌بوم نوآوری استان؛ در نظر دارد رویداد سرمایه‌گذاری «فولادی شو» را با همکاری شرکت توسعه فناوری و نوآوری گروه فولاد مبارکه اصفهان و با حضور صاحبان ایده، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان یکم و دوم اسفند ماه سال جاری و در محل مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار کند.

بنابر این گزارش،  در این رویداد، جلسات B2B با حضور مدیران گروه فولاد مبارکه و رویداد Demo Day با هدف سرمایه‌گذاری شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر فولاد روی طرح‌ها و ایده‌های برتر برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت شرکت در بخش‌های مختلف رویداد، می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق لینک http://event8.mstid.com اقدام کنند.

همچنین شماره تماس دبیرخانه رویداد (شتاب‌دهنده پویان) ا۳۳۱۰۹۵۰۶-۰۴۱ و ۰۹۰۱۸۰۹۶۵۱۸ آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه‌مندان است.

محل برگزاری رویداد نیز تبریز، شهرک اندیشه، کیلومتر ۲ جاده کرجان (به سمت امام‌زاده سید محمد)، سالن آمفی‌تئاتر مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی خواهد بود.

برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری «فولادی شو» در تبریز

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها