رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: پس از تصویب و ابلاغ ساختار جدید مستقل مدیریتی منوچهر جعفری به عنوان اولین مدیر مرکز همایش های بین المللی شهرداری تبریز انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، همزمان با ابلاغ و اجرایی شدن ساختار جدید سازمانی مستقل مرکز همایش های بین المللی، در دومین جلسه هیات امنا اولین مدیر این مجموعه انتخاب و معرفی شد.

مرکز همایش های بین المللی شهرداری پس از ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر فعالیت به صورت مجموعه مستقل فرهنگی، هنری، اجتماعی و… با ساختار جدید اداری و مدیریتی پس از طی مراحل قانونی دوران فعالیتی جدید را آغاز کرده است.

شروع فعالیت این مرکز که قبلا بصورت یک مرکز زیر نظر منطقه مربوطه فعالیت داشت در دوران شهرداری یعقوب هوشیار امکان فعالیت مستقل و بصورت یک مرکز و مجموعه مستقل فرهنگی و هنری و اجتماعی را یافته و شهردار تبریز طی تاکیدات مکرر مبنی بر فعالیت این مرکز با رویکردهای جدید و محسوس فرهنگی، اجتماعی و هنری و لزوم اداره مطلوب و بهینه امور مربوطه و محوله و توسعه فعالیتهای عمرانی و ساختاری و رفع نواقص و بهره گیری از پتانسیل بالای این مرکز در جهت دهی به فعالیتهای فرهنگی و هنری و اجتماعی حمایت خود از فعالیت ها، برنامه ها و طرح های فرهنگی و هنری و حمایت از هنرمندان و اهل فرهنگ را نشان داده است.

میر اعتماد عمادی رئیس هیات امنای این مرکز نیز در مراسم معارفه بر حمایت هیات امنای از مدیر انتخابی مرکز همایش ها در جهت رفع نواقص و تکمیل و بهره برداری کامل از این مجموعه و اجرای برنامه های فاخر و مطلوب فرهنگی، هنری تاکید کرد.

گفتنی است منوچهر جعفری پیش از این سابقه معاون مالی و اقتصادی سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز، مدیر فرهنگی و روابط عمومی سازمان ورزش و باشگاه شهرداری تبریز، مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری منطقه یک را در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها