رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: شهردار منطقه ۱ تبریز از افتتاح سالن چند منظوره ورزشی واقع در پارک شمس تا ۱۵ شهریور سال جاری خبر داد و گفت: ۲۵ سالن چندمنظور ورزشی تا پایان سال در مناطق کم برخوردار احداث می شود.

به گزرش صریرنیوز از تبریز، حمید شاهوردی در نخستین نشست از سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز با پایگاه خبری شهریار نیوز اظهار کرد: به منظور  احداث ۲۵ سالن ورزشی با محوریت مناطق کم‌برخوردار  ۱۷۵ میلیارد تومان در بودجه منطقه ۱ در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مکان احداث ۱۳ سالن احصا شده و مناقصه جهت انتخاب پیمانکار انجام شده است، ادامه داد: پیمانکاران اقدام به تجهیز کارگاه کرده و عملیات عمرانی احداث این مجموعه ها شروع شده و طبق تاکید شهردار تبریز این پروژه های عمرانی نیز روز شمار نصب خواهد شد و مطابق با برنامه زمانبدی به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه ۱ تبریز با اشاره به اینکه تلاش می کنیم تا پایان سال جاری این اماکن ورزشی به بهره برداری برسد، تصریح کرد: باتوجه به اینکه سیاست مدیریت شهری افزایش سرانه ورزشی در مناطق کم برخوردار است و بر همین اساس ۱۳ سالن چندمنظوره ورزشی در پارک صنعت قراملک، میدان آذربایجان، جاده سنتو روبروی راه آهن پارک شمس، پارک میلاد، پارک انقلاب واقع در منطقه ۱۰، خلجان، کوجووار، پارک فضلیت و … در حال احداث است.

حمید شاهوردی با بیان اینکه ۱۲ سالن ورزشی چند منظوره نیز توسط شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان شهرداری پس از حل تعارض اراضی، احدث خواهدشد، افزود: عملیات عمرانی سالن ورزشی چندمنظوره پارک شمس بر اساس روز شمار اعلامی تا ۱۵ شهریور سال جاری به اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

نخستین نشست از سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز در سال جاری با حضور حمید شاهوردی، شهردار منطقه ۱ تبریز برگزار شد.

سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و با هدف تبیین عملکرد مناطق و سازمان‌ها برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها