رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: مدیرعامل شرکت تجارت نوآور سریع و بنیانگذار مجموعه هایپرهای وین کسب از آغاز فعالیت بزرگترین نمایشگاه دائمی تجهیزات و مصالح ساختمانی در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، «تقی عابدینی» در نشست خبری با اصحاب رسانه تبریز با اشاره به بخشی از فعالیت‌های مهم شرکت تجارت نوآور سریع(مجموعه هایپرهای وین کسب) در حوزه تجهیزات و مصالح ساختمانی اظهار کرد: این مجموعه در اواخر سال گذشته، فعالیت خود را در تبریز و با راه‌اندازی چهار شعبه آغاز کرده و در حال انجام مقدمات لازم برای افتتاح شعب دیگر خود در تهران است.

مدیرعامل شرکت تجارت نوآور سریع (مجموعه هایپرهای وین کسب) با بیان این‌که هدف بلندمدت ما، تبدیل شرکت به بزرگترین تامین کننده تجهیزات و مصالح ساختمانی به کشورهای خاورمیانه است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال آتی نیز شعب بزرگ این مجموعه در شهرهای مشهد، البرز، شیراز، اصفهان و یزد فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی با بیان اینکه شرکت ما در چند سال آتی به یکی از تخصصی‌ترین تامین‌کننده تجهیزات ساختمانی برای کشورهای همسایه ازجمله ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و عراق خواهد بود، گفت: ۹۰ درصد مصالح ساختمانی در شعب این مجموعه موجود بوده و همشهریان و سازندگان می‌توانند مبلغ سفارشات خود را به شکل لیزینگ و اقساطی تا ۲۴ ماه پرداخت کنند.

عابدینی همچنین از احداث بزرگترین نمایشگاه دائمی تجهیزات و مصالح ساختمانی در زیربنایی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع به مرکزیت تبریز خبر داد و افزود: ما امروز به‌عنوان نخستین فروشگاه زنجیره‌ای مصالح و تجهیزات ساختمانی شناخته شده در ایران آغاز به کار خود را از تبریز به صورت رسمی استارت زده ایم.

مدیرعامل شرکت تجارت نوآور سریع با اشاره به آغاز به کار مجموعه مگاهایپرهای وین کسب افزود: کارشاسان و همکاران ما بر اساس تجربیات بعمل آمده و بررسی های متعدد از سطح کشور و بازار های فرا منطقه ای نیازهای سازندگان و جامعه هدف را مورد ارزیابی قرار داده و تلاش کردیم این نیاز را به صورت تجمیع از صفر تا صد در اختیار مشتریان خود برای استفاده سهولت قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی مصالح لازم برای این عرصه تولیدات خود این شرکت خواهد بود و سایر مصالح نیز از شرکت های معتبر تهیه و در اختیار سازندگان مسکن و ساختمان قرار خواهد گرفت.برای عرضه کلا های خود مراکز مختلف را در نظر گرفته ایم، به همین خاطر این مهم را از تبریز شروع کرده و در نهایت تا بازار خاورمیانه پیش خواهیم رفت.

عابدینی تصریح کرد:  تبریز را به خاطر دسترسی به چندین کشور همسایه انتخاب کردیم و در خود تبریز نیز سازندگان مسکن از آمار بالایی برخوردار هستند و از این موقعیت برای آنالیز نقاط ضعف و شناسایی نقاط قوت استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت تجارت نوآور سریع (مجموعه هایپرهای وین کسب) تأکید کرد: در این مجموعه ۴۵ نفر به‌صورت ثابت در تبریز مشغول بکار هستند و در تهران نیز ۸۰ تا ۱۰۰ نفر نیاز و در آینده نیز با توسعه مجموعه، افراد بیشتری جذب کار خواهند شد. فعالیت ما صرفا محدود به این حوزه نخواهد بود در نظر داریم با برنامه ریزهای به عمل آمده درحوزه های همچون کشاورزی، باغبانی مرغداری و سایر موارد مرتبط این شرکت را توسعه دهیم و فعالیت کنیم.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط بازار هدف در داخل و منطقه و ظرفیت تولید داخلی، مدل مطلوب صادرات کلاهای مورد نیاز بر اساس متغیر بازار هدف، و استاندار جهانی تدوین شده و محل نمایشگاه در تبریز به صورت دائمی مسقر خواهد شد و در عین حال فروش به صورت عمده و خرده ارایه می شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها