رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: تیم فوتسال رسانه ورزش در یک بازی دوستانه و پر گل ۸ بر ۷ تیم بانک صادرات آذربایجان شرقی را شکست داد.

به گزارش صریرنیوز از تبریز به روابط عمومی باشگاه رسانه ورزش، دیدار دوستانه تیم های فوتسال رسانه ورزش و بانک صادرات استان شامگاه دوشنبه از ساعت ۲۱ در سالن ورزشی آذر آب برگزار شد.

در نیمه نخست، تیم میزبان اولین گل خود را به ثمر رساند و برای تیم رسانه ورزش خط و نشان کشید و در ادامه یاران نصیرپور با چهار گل به ترتیب کمال رحیمی ۲ گل و فرزاد آقایی ۲ گل اقتدار خود را نشان دادند.

در نیمه دوم آیدین بخشعلی پور و حسن عبدالهی گل های پنجم و ششم را برای تیم رسانه ورزش بدست آوردند. در ادامه بازی تیم بانک صادرات با پنج گل بازی را به تساوی کشاند.

در دقایی پایانی بازی با مصدومیت دروازه بان تیم رسانه ورزش و تعویض پیمان روان بخش تیم رسانه ورزش دست به پاورپلی زد که تیم بانک صادرات با استفاده از فضای خالی از فرصت استفاده کرده و گل هفتم را به ثمر رساند.

محمود نصیرپور با نفوذ به عمق دفاعی تیم میزبان یک پنالتی گرفت و با به گل تبدیل کردن این پنالتی، باز بازی را به تساوی هفت بر هفت تغییر داد.

در واپسین ثانیه های این بازی نصیر پور کاپیتان تیم رسانه ورزش با یک شوت محکم هشتمین گل تیم اش را بدست آورد تا این بازی با برد ۸ بر هفت تیم رسانه ورزش خاتمه یابد.

تیم رسانه ورزش با ترکیب محمود نصیرپور، محمدرضا ربانی، مرتضی شفیعی، امیر نصیرپور، کمال رحیمی، فرید ناجی، آیدین بخشعلی پور، رسول جمالی، حسن عبدالهی و پیمان روان بخش به میدان رفتند.

قضاوت این بازی را مهدی آب بسته و زحمت عکاس های این بازی را مهران نظر زاده عکاس تیم رسانه ورزش بر عهده داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها