رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریرنیوز: جمعی از اصناف و بازاریان در کنار هیئت رئیسه اتاق اصناف واتحادیه های تحت پوشش تبریز با صدور بیانیه ای، از تلاش ها و فعالیتها و حمایتهای حضرت حجت السلام والسلمین دکتر سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تجلیل و ایشان را خادم مردم و همراه اصناف و بازاریان برای حل مسائل و مشکلات صنفی بیان نموده و از تلاش های او تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش صریرنیوز به نقل از ماهنامه سراسری همگام با اصناف، در این بیانیه آمده است: « آقای میرتاج الدینی نماینده مردمی و از نمایندگان حامی اصناف و بازاریان بوده است که هر زمان خواسته ایم در کنار ما بوده است و هرگونه پیگیری مسائل و مشکلات ما را جزو وظایف خود دانسته و به صورت قانونی و جدی پیگیر مطالبات اصناف بوده اند و بارها در خصوص مطالبات به حق اصناف و بازاریان به مسئولان ارشد کشور و شخص رئیس جمهوری ووزراء نامه نگاری نموده و به صورت مستمر پیگیری و به نتیجه رسانیده است.»
در ادامه این بیانیه اضافه شده است: « ایشان یکی از نمایندگان انقلابی و ولایتمدار بوده اند و از اصناف به عنوان پشیبان انقلاب و ولایت یاد کرده اند و حمایت از این قشر زحمتکش را جزو وطایف خود دانسته اند و انصافا همیشه در کنار ما بوده اند و در جلسات مختلف از اصناف و بازاریان حمایت و مسائل و مشکلات را به سمع و نظر متولیان امر و دولتمردان رسانیده اند و از تربیون مجلس هم بارها در نطق های پیش از دستور به مشکلات امور مالیاتی، بیمه ای، حقوقی و … اصناف و بازاریان به صورت جدی پرداخته اند و ما ایشان را حامی اصناف و نماینده شایسته خودمان می دانیم و برای ایشان و دیگر نمایندگان تلاشگر آرزوی توفیقات الهی در خدمت به خلق الله را داریم.»
در پایان این بیانیه، آمده است:« ما باید قدردان زحمات ایشان باشیم و امیدواریم با حمایت های ایشان و سایر نمایندگان مردمی همانطور که بسیاری از مشکلات حل شده است؛ شاهد حل همه مشکلات اصناف و بازاریان باشیم و برای ایشان در تمامی مراحل زندگانی و فعالیت های اجتماعی و کاری آرزوی موفقیت داریم.»
با تقدیم احترام
هیئت رئیسه اتاق اصناف تبریز و جمعی از روسا وهیئت مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان تبریز

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها