رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: تعدادی از پیشکسوتان ورزش زورخانه ای در چهل و نهمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، در چهل و نهمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان تعدادی از پیشکسوتان ورزش زورخانه ای مورد تجلیل اعضای کمیسیون قرار گرفتند.

حجت الاسلام رسول برگی، رییس شورای اسلامی شهر تبریز در این مراسم ضمن تبریک روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای اظهار کرد: حضور پرویز هادی در شورای اسلامی شهر تبریز فرصتی مغتنم برای ورزش شهر تبریز است و این حضور باعث شده تیم ۱۳ نفره شورا و شخص شهردار تبریز بیش از پیش به امر ورزش بها دهند.

وی با بیان اینکه با اقداماتی مثل راه اندازی شرکت باشگاه ورزشی، روزهای خوش ورزش تبریز و نشاط عمومی و تندرستی به خوبی حس می شود، ادامه داد: امیدواریم با افتتاح خانه کشتی و ورزش های زورخانه ای نیز شاهد اتفاقات بسیار مثبت بیش از پیش در این رشته ورزشی باشیم.

پرویز هادی، رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز هم در این مراسم اظهار کرد: خوشبختانه با همراهی اعضای شورای شهر و شهردار تبریز اقدامات در خور شانی در حوزه ورزشی صورت گرفته بطوریکه بودجه حوزه ورزش امسال بیشتر از سال پیش در نظر گرفته شده است.

گفتنی است با حضور رییس شورای اسلامی شهر تبریز، اعضای کمیسیون ورزش و جوانان، شهردار منطقه ۸، سرپرست شرکت باشگاه ورزشی شهرداری تبریز و برخی از مدیران شهرداری تعدادی از پیشکسوتان ورزش زورخانه ای در کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها