رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۹ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 16 July

صریر: کمالی به اهمیت روابط عمومی در اقناع و جلب اعتماد عمومی اشاره کرد و گفت: تجربه عملی این شرکت در بحث ناترازی گاز در سال گذشته، اهمیت و جایگاه روابط عمومی را در اطلاع رسانی بموقع، شفاف و تعاملی دو چندان کرد.

به گزارش صریرنیوز از تبریز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، در نشستی که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت، عزیزی راد، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، سیفی، معاون فرهنگی و مسئول قرارگاه رسانه ای سپاه عاشورای استان، شفیعی، دبیر انجمن مدیران مسئول مطبوعات استان و اسدزاده، عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شد، جایگاه روابط عمومی، زمینه های فعالیت های مشترک و اقدامات در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان در این نشست صمیمی به اهمیت روابط عمومی در اقناع و جلب اعتماد عمومی اشاره کرد و گفت: تجربه عملی این شرکت در بحث ناترازی گاز در سال گذشته، اهمیت و جایگاه روابط عمومی را در اطلاع رسانی بموقع، شفاف و تعاملی دو چندان کرد.نادر کمالی افزود: روابط عمومی ها در صف اول تبیین اهداف و خدمات صادقانه شرکت قرار دارند و مهم ترین گام های فرهنگی شرکت از طریق روابط عمومی برداشته می شود.
لازم به ذکر است نگاه شناختی و فرهنگی در اطلاع رسانی و اقناع مردم، عملکرد کم نظیر شرکت گاز در مدیریت بحران، تعاملات بین دستگاهی، اطلاع رسانی صریح و شفاف، توجه ویژه به فرهنگ سازی به جای تبلیغات و عمل گرایی از محورهای مورد بحث فعالان عرصه روابط عمومی و ارتباطات در استان بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها