رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 23 June

صریر: استاندار آذربایجان‌شرقی تکمیل و بهره برداری از پل ولایت را موجب تسهیل در تردد شهروندان و مردم ساکن در شرق تبریز دانست و گفت: روند اجرای این پروژه مهم شهری به صورت مطلوب و بی وقفه در حال پیگیری است.

به گزارش صریرنیوز از تبریز، سردار عابدین خرم در بازدید از پروژه پل ولایت که به همراه یعقوب هوشیار شهردار تبریز انجام یافت، اظهار کرد: شرق تبریز به سبب قرارگیری شهرک‌های مسکونی و مهمترین ورودی شهر، نیازمند توجه هر چه بیشتر و برنامه ریزی برای کنترل ترافیک بوده که بهره برداری از پل ولایت می تواند در حل گشایش گره ترافیکی در این نقطه نقش مهمی ایفا کند.

وی با قدردانی از اجرای به موقع پروژه‌های عمرانی شهری خاطرنشان کرد: نصب تابلوهای روزشمار و زمانبندی دقیق برای اجرای پروژه ها، ضمن اطلاع رسانی برای شهروندان همچنین می تواند رضایتمندی آنها را به دنبال داشته باشد.

خرم در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: با تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و مسیرگشایی‌های انجام یافته توسط شهرداری تبریز گشایش خوبی در زندگی شهروندان ایجاد می شود.

شهردار تبریز نیز در این بازدید با اشاره به مشخصات پروژه پل ولایت تصریح کرد: پل ولایت به طول ۴۴۰ و عرض ۲۴ متر یکی از بزرگترین پل‌های بتنی منطقه به شمار می آید و برای تملک و عملیات عمرانی این پروژه مهم ترافیکی در شرق تبریز، ۲۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

یعقوب هوشیار افزود: با اجرای بزرگراه ولایت از تقاطع خیابان استاندارد تا سه راهی اهر، شهرک های شرق تبریز از بن بست خارج می شوند.

به گفته هوشیار، پل ولایت بر اساس روزشمار اعلام شده همزمان با نیمه شعبان امسال به بهره برداری خواهد رسید و هم اکنون عملیات اجرایی بدون وقفه و به صورت شبانه روزی در حال پیگیری است.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

چرا باید کتاب بخوانیم؟

به گزارش صریرنیوز در تبریز، کتاب، همان یار مهربان که همه ما از کودکی با آن آشنا هستیم این روزها تا حد زیادی از زندگی هایمان دور شده است. با گسترش علم و تکنولوژی و باز شدن پای شبکه های اجتماعی به زندگی ما، کتاب و کتابخوانی این روز ها به دست فراموشی سپرده شدند و متاسفانه آمار مطالعه در کشور ما به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. اما هنوز هم می توان در این مورد کاری کرد. اولین قدم این است که از خودمان بپرسیم چرا باید کتاب بخوانیم؟ یا فواید کتاب و کتابخوانی برای ما چیست؟ پاسخ دادن به همین سوال ها تا حد بسیار زیادی به ما کمک خواهد کرد که به یک فرد کتابخوان تبدیل شویم که نمی تواند کتاب را از زندگی اش کنار بگذارد. بسیاری از ما کتاب خواندن را تنها به درس و مدرسه و دانشگاه محدود می کنیم، در حالی که کتاب خوانی می تواند یک تفریح خوب و لذت بخش برای کسانی باشد که نمی دانند اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. خوشبختانه در کشور ما ۲۴ آبان ماه به عنوان روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. در هفته کتاب و کتابخوانی، جشن ها و سخنرانی های متعددی در نقاط مختلف در مورد اهمیت و جایگاه کتاب برگزار می شود. برای اینکه بهتر درک کنیم چرا کتاب و کتابخوانی تا این حد مهم است؛ در ادامه این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. کتاب خوانی در درجه اول بر روی افراد و در مرحله بعد بر روی جامعه تاثیر می گذارد و موجب پیشرفت یا پسرفت یک اجتماع خواهد شد. پس اگر میخواهید بدانید چرا باید کتاب بخوانیم؟ این ماله را تا انتها مطالعه کنید. فواید فردی کتاب و کتابخوانی همانطور که گفتیم کتاب خواندن می تواند از جنبه های مختلفی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما شاید مهمترین آنها زندگی شخصی و فردی شما باشد. باهم برخی از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد. ۱- کتابخوانی تمرکز شما را افزایش می دهد بررسی ها نشان می دهد افرادی که به کتاب خواندن علاقه دارند و هرروز بخشی از وقت خود را صرف مطالعه کردن می کنند، تمرکز و دقت بیشتری دارند. یکی از دلایلی که کتاب خوانی موجب افزایش تمرکز و دقت در افراد می شود این است که هنگام مطالعه شما نمی توانید کار دیگری را انجام دهدی، چرا که اگر چنین کاری کنید از متنی که مطالعه می کنید چیزی نخواهید فهمید. این کار تمرکز بیشتری از شما می طلبد و در دراز مدت سبب می شود که تمرکز شما افزایش یابد. البته افزایش تمرکز یکسری تکنیک ها و تمرین های ویژه هم دارد که ما همه آن ها را یکجا جمع کردیم. هم اکنون برای این آموزش فوق العاده تخفیف ۸۴% گذاشتیم تا همه بتوانند با استفاده از آن تمرکزشان را بهبود دهند. ۲- کتابخوانی به شما تفکر نقاد را می آموزد یکی از بزرگترین نکات منفی که متاسفانه در بسیاری از مردم یافت می شود، ...

آخرین خبرها