رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۷ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 29 January

صریر: محققان پی برده اند هر چه می گذرد مردان بیشتری با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، کلیشه ها را زیر پا می گذارند. این عکس آن چیزی است که به طور سنتی وجود داشته، یعنی سلطه ی زنان بر دنیای زیبایی. حتی مردان مشهور هم وسواس زیادی درمورد روتین خودمراقبتی شان به خرج می دهند و از در میان گذاشتن آن با مردم خجالت نمی کشند.جورج کلونی به طور مرتب به سونا می رود. به علاوه، از یک صابون باکیفیت برای حفظ رطوبت پوست خود استفاده می کند.

به گزارش صریرنیوز، محققان پی برده اند هر چه می گذرد مردان بیشتری با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، کلیشه ها را زیر پا می گذارند. این عکس آن چیزی است که به طور سنتی وجود داشته، یعنی سلطه ی زنان بر دنیای زیبایی. حتی مردان مشهور هم وسواس زیادی درمورد روتین خودمراقبتی شان به خرج می دهند و از در میان گذاشتن آن با مردم خجالت نمی کشند.

جورج کلونی

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

جورج کلونی به طور مرتب به سونا می رود. به علاوه، از یک صابون باکیفیت برای حفظ رطوبت پوست خود استفاده می کند.

کوین هارت

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

کوین هارت روتین مراقبت از پوست مفصلی دارد. او از یک اسکراب صورت گران قیمت استفاده می کند، صورت خود را با حوله ی داغ تمیز می کند و با یک مرطوب کننده ی گران قیمت به آن تازگی و طراوت می بخشد.

فارل ویلیامز

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

فارل ویلیامز گویی به جای پیر شدن، در حال جوان شدن است و این امر به لطف رسیدگی همیشگی او به پوستش میسر شده است. او در اینباره گفته: «مراقبت از پوستم را از تقریباً ۲۰ سال قبل شروع کردم.» روتین مراقبت از پوست او شامل استفاده از شوینده ی پوست، لایه بردار، قطره های ویتامین C و کرم مرطوب کننده می شود. و اما راز اصلی اش؟ پاک کردن تمامی این ها از صورتش با آب سرد برای بسته ماندن منافذ پوستش.

دیوید بکهام

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

دیوید بکهام جدا از سلامت فیزیکی اش، به صورت خود هم رسیدگی زیادی می کند. او یک روتین ساده اما وسواسی برای مراقبت از پوست خود دارد. بکهام روزانه چندین بار از مرطوب کننده استفاده می کند و یک کرم ضد پیری ملایم به چین و چروک های صورتش می زند.

کریس پاین

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

کریس پاین یک ترفند زیبایی دارد که به گفته ی خودش، یک «داروی معجزه گر» است که از آن برای صورت خود استفاده می کند. او اذعان کرده که برای درمان جوش های خود از قرص آکوتان استفاده می کند. با این حال، این دارو برای جوش های مختصر توصیه نمی شود و همیشه باید از متخصص پوست مشورت گرفت.

زک افران

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

زک افران چند مدل موی معروف دارد. از مدل موی ژولیده اش در دوران حضورش در سریال «دبیرستان موزیکال» (High School Musical) تا موهای بلوند پلاتینی اش. جالب است که او برای حفظ سلامت موهایش، تنها یک کار انجام می دهد؛ اینکه یک روز در میان موهای خود را شامپو می زند.

ایسپ راکی

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

ایسپ راکی اذعان کرده از یک محصول زیبایی خاص برای داشتن پوستی صاف و یکدست استفاده می کند. او از یک تونر عنبر سائل (فندق افسونگر) برای تمیز کردن و لایه برداری پوست خود استفاده می کند. او همچنین ترجیح می دهد تنها هفته ای یک بار موهای خود را بشوید و اجازه می دهد موهایش به طور طبیعی بلند شوند.

وی

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

کره ای ها در زمینه ی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی زبانزد دنیا هستند. وی، یکی از اعضای گروه موسیقی بی‌تی‌اِس، درباره ی روتینی که برای حفظ درخشندگی پوست خود دارد، گفته: «وقتی در هواپیما هستم با پدهای پنبه ای به صورتم تونر می زنم و دو برابر بیشتر لوسیون استفاده می کنم.»

راب لو

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

راب لو جوانی و جذابیت چهره ی خود را هنوز حفظ کرده است. و اما راز اصلی اش؟ او یک صبحانه ی تمام پروتئینی می خورد و هر جا که برود محصولات آرایشی بهداشتی اش را در سایز مسافرتی با خود می برد، از جمله شوینده ی صورت و سرم ضد پیری و ضد پف زیر چشمش.

رایان رینولدز

۱۰ سلبریتی مرد که ترفندهای زیبایی خود را فاش کردند

رایان رینولدز حتی زمانی که در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به عنوان جذاب ترین مرد زنده ی دنیا انتخاب شد هم هیچ روتین زیبایی خاصی نداشت. با این حال، او اذعان کرده از هر چیزی که بتواند از کشوی همسرش، بلیک لایولی پیدا کند و عنوان «مرطوب کننده» داشته باشد، استفاده می کند. البته او پذیرش پیری به جای مقابله با آن را جذاب می داند.

منبع: روزیاتو

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یلدا فرصتی برای با هم بودن

اسگندریان - تبریز - صریرنیوز: بشریت در طول تاریخ ، برای بقا به ارتباطات اجتماعی نیازمنداست وزیباترین لحظه ی زندگی هر آدمی با هم بودن وآرزوی هر خانواده ای دور هم بودن است چون زندگی با در کنار هم بودن هست که جریان دارد و این دورهمی هاست که به انسان امید زندگی میدهد و زیباترین لحظات در زندگی هر آدمی را به نمایش می گذارد ، کاش قدر این لحظات را بدانیم و از زندگی واز باهم بودن لذت ببریم،ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم هر چند انسان های نسل عصر ارتباطات در ظاهر پر ارتباط ودر جمع زندگی می کنند، اما در بطن امر هیچ ارتباط حقیقی بین آنان برقرار نشده وبایک دیوار شیشه ای به دور خوداحاطه شده و اسیر سلول انفرادی هستند که ناخواسته بنا شده است. ما در دورانِ بی‌سابقه‌ای از تنهایی زندگی می‌کنیم ، و " زندگی در عصر ما تمرین تنهایی شده"، همه تنهایند،.. تنهایی به عنوان یک درد اجتماعی در بین جوامع به یک اپیدمی تبدیل شده است مکانیسم روانشناختی آن به معنای هشدار دادن نسبت به انزوا و تحریک ما برای دنبال کردن پیوندهای اجتماعی است، ما جوهر انسانیت یعنی ارتباط و با هم بودن رادر این عصر از یادبرده‌ایم، بشر دیروز در روابط انسانی خویش هیچ گاه طعم تنهایی و فقدان محبت را نمی چشید، اماامروز بیش از تمام دوران ها، تنهایی در جمع را تجربه می کند وپیوندهای انسانی عمیقی که به زندگی معنا می‌داد، هر روز ضعیف‌تر از قبل می‌شوند. متاسفانه امروزه دغدغه‌ها و درگيري‌هاي مردم در جامعه افزايش پيدا کرده است به‌گونه‌اي که فرد ديگر حوصله يا زمان چنداني براي سپري‌کردن با اعضاي خانواده ندارد وباايجاد شکاف ميان‌نسلي عميق ميان والدين و فرزندان ، بسياري از جوانان حوصله وقت گذراندن با والدين و يا اقوام خود را ندارند. تغییر خانواده گسترده به هسته ای و کوچک شدن بُعد خانواده، به شکل اجتناب ناپذیری موجب کاهش دایره روابط اجتماعی انسان ها شده است ،بانبود سواد رسانه‌اي و همچنين عدم فرهنگ‌سازي‌هاي لازم شاهدکاهش دوام ارتباط میان اعضای خانواده وکاهش نقش خانواده در مقابل تاثيرپذيري بالا از شبکه‌هاي مجازي هستيم، چراکه به‌طور متوسط افراد در طول شبانه‌روز زمان زيادي از وقت خود را در شبکه‌هاي مجازي به‌سر مي‌برند که اين خود به‌يقين مي‌تواند پيامدهاي منفي بسياري را به‌دنبال داشته باشد، به‌گونه‌اي که درصدبالایی از انسان هادر کنار هم زندگي مي‌کنند اما کمتر همديگر را مي‌بينند، بيشتر توجه خود را به شبکه‌هاي اجتماعي، فضاي مجازي و تلفن همراه معطوف مي‌کنند. به گفته ماکس وبر ما جهان اطراف مان را می سازیم و به ناگاه این واقعیت عینی آنچنان برما تحمیل می شود که گویی قفس آهنینی است که ما خود را در آن گرفتار می بینیم، رشد تکنولوژی علیرغم مزایای فراوان مادی، در حوزه ارتباطات انسانی عقلانیتی صوری و خالی از محتوا را برایمان به ارمغان آورده است انسان‌ها خود را با وسائل ارتباطی سرگرم ساخته، از مسائل واقعی زندگی خانوادگی و اجتماعی‌شان غافل شده‌اند و بیشتر درون ...

آخرین خبرها