اجتماعی » اخبار برگزیده » شورای شهر و شهرداری » ورزشی
کد خبر : 20132
پنجشنبه - 19 مرداد 1402 - 12:41
شهردار منطقه ۱ تبریز:

احداث ۲۵ سالن چند منظوره ورزشی در مناطق کم برخوردار تبریز

به گزرش صریرنیوز از تبریز، حمید شاهوردی در نخستین نشست از سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز با پایگاه خبری شهریار نیوز اظهار کرد: به منظور  احداث ۲۵ سالن ورزشی با محوریت مناطق کم‌برخوردار  ۱۷۵ میلیارد تومان در بودجه منطقه ۱ در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مکان احداث ۱۳ سالن احصا شده و مناقصه جهت انتخاب پیمانکار انجام شده است، ادامه داد: پیمانکاران اقدام به تجهیز کارگاه کرده و عملیات عمرانی احداث این مجموعه ها شروع شده و طبق تاکید شهردار تبریز این پروژه های عمرانی نیز روز شمار نصب خواهد شد و مطابق با برنامه زمانبدی به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه ۱ تبریز با اشاره به اینکه تلاش می کنیم تا پایان سال جاری این اماکن ورزشی به بهره برداری برسد، تصریح کرد: باتوجه به اینکه سیاست مدیریت شهری افزایش سرانه ورزشی در مناطق کم برخوردار است و بر همین اساس ۱۳ سالن چندمنظوره ورزشی در پارک صنعت قراملک، میدان آذربایجان، جاده سنتو روبروی راه آهن پارک شمس، پارک میلاد، پارک انقلاب واقع در منطقه ۱۰، خلجان، کوجووار، پارک فضلیت و … در حال احداث است.

حمید شاهوردی با بیان اینکه ۱۲ سالن ورزشی چند منظوره نیز توسط شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان شهرداری پس از حل تعارض اراضی، احدث خواهدشد، افزود: عملیات عمرانی سالن ورزشی چندمنظوره پارک شمس بر اساس روز شمار اعلامی تا ۱۵ شهریور سال جاری به اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

نخستین نشست از سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز در سال جاری با حضور حمید شاهوردی، شهردار منطقه ۱ تبریز برگزار شد.

سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و با هدف تبیین عملکرد مناطق و سازمان‌ها برگزار می شود.