اجتماعی » اخبار برگزیده » شورای شهر و شهرداری » فرهنگ و هنر
کد خبر : 19469
پنجشنبه - 24 فروردین 1402 - 16:25

جشن ۱۰ هزار نفری دختران روزه اولی تبریز برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار صریرنیوز در تبریز، امیر نصیربیگی در این خصوص اظهار کرد: بیش از ۱۰ هزار نفر از دختران روزه اولی تبریز، میهمان جشن بزرگ روزه اولی ها هستند که توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و با همراهی همدلانه اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین سازمان بسیج دانش آموزی استان در محل مصلی اعظم  برگزار خواهد شد.

وی با قدردانی از همراهی صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر و اثرگذارتر برنامه خاطرنشان کرد: این برنامه روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، برابر با ۲۶ رمضان المبارک شاهد حضور دختران روزه اولی تبریز است تا شادمانی عمل به تکالیف الهی را با همسالان خود تقسیم کرده و همچنین از صحبت های ارزشمند امام جمعه محبوب تبریز بهره مند شوند.

به گفته نصیربیگی، دختران روزه اولی تبریز در بخشی از این برنامه با حضور محمدحسین پویان فر، به اجرای سرود روزه اولی ها می پردازند.

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری روزه اولی های تبریز، به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و با همراهی اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین سازمان بسیج دانش آموزی استان، روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه در محل مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز میزبان دختران روزه اولی شهر خواهد بود.